توله سگ جدیدی دارید ؟برای آن به چه چیزهایی احتیاج دارید ؟


توله سگ جدیدی دارید ؟برای آن به چه چیزهایی احتیاج دارید ؟

 

من این مقاله را مینویسم که به خیلی از کسان

ی که سگ و یا توله سگ جدیدی را به خانه می آورند کمک کنم.

لیستی از وسایل لازمی که صاحبان این توله ها باید داشته باشند تهیه کرده ام  و این وسایل همان وسایلی است که من برای سگ خودم که در حال حاضر 6 ماه است تهیه کرده ام .

  1. باکس ها و محیط نگهداری
  2. انواع قلاده سگ ها
  3. اسباب بازی ها
  4. غذا و تشویقی ها
  5. ابزار شستوشو و تمیزی سگ
  1. دندونی سگ
  2. مقاله هایی در رابطه با آموزش و تربیت سگ

مدیریت

معمولا" ما از کلمه مدیریت برای این استفاده میکنیم که چطور سگمان را در خانه یا در زمان پیاده روی کنترل کنیم .ما دو روش برای تربیت توله خود پیشنهاد میکنیم : جعبه های سگ و حصارهای مناسب سگ

جعبه سگ

توله سگ ها به طور نرمال جایی که میخوابند دستشویی نمیکنند ( با در نظر گرفتن این عمر که شما به اندازه کافی توله سگ خود را برای دستشویی کردن به بیرون میبرید.) برای اینکه این موضوع را کنترل کنید بخصوص زمانی که نیستید و یا در طول شب از باکس های سگ کمک بگیرید و سعی کنید باکس مورد نظر را بر اساس اندازه ی سگتان انتخاب کنید نه بزرگتر و نه کوچکتر.

باکس پلاستیکی انتخاب کنید چون  دستشویی را در خود نگه میدارد و سرازیر نمیشود

تمام این نکات برای تربیت سگ و توله سگتان اهمیت بالایی دارد  . پس با گروه اسپاد همراه باشید تا با هم به بهتر شدن تربیت سگ ها کمک کنیم ..

اگر باکس بزرگی را انتخاب کنید توله سگ شما در یک گوشه دستشویی میکند و در گوشه ی دیگر میخوابد ، اگر شما باکس بزرگی گرفته اید میتوانید با قرار دادن یک یا دو باکس آن را به فضای کوچکتری تقسیم کنید.

*** به این نکته توجه کنید که سگ ها هرگز نباید خارج از باکس داخل ماشین قرار بگیرند . ***

حصارسگ

حصارهای سگ بسیار کارآمد هستند بخصوص در ضمینه تمرین باکس سگ که سگ داخل باکس خود برود .ما میتوانیم داخل این حصارها را با اسباب بازی هایی که سگ را مدت طولانی مشغول میکند پرکنیم  ، این حصارها در اندازه های متفاوتی به فروش میروند و قیمت مناسبی دارند .

در هنگام خرید به این نکته دقت کنید که به اندازه ی بالغ شده ی سگتان این حصارها را انتخاب کنید .

قلاده های دور کتفی یا کمری سگ

این نوع قلاده ها بهترین انتخاب برای پیاده روی های طولانی هستند ، اما اکثر آنها برای سگ هایی که مشکل کمری و یا گردنی دارند توصیه میشوند .

طناب قلاده

در دنیا هزاران نوع طناب قلاده و قلاده ساده وجود دارد که شما باید به سایز انتخابی و نرمی که دور گردن سگتان قرار میگیرد توجه کنید.

در رابطه با قلاده و طناب آن باید گفت که تنها زمانی قلاده سگ باز میشود که او در حیاط فنس دار باشد . در حالت عادی زمانی که یک توله سگ را بزرگ میکنیم تا 18 ماهگی آن را در قلاده نگه میداریم ، اون نمیتونه گربه ای را دنبال کند ، نمیتواند روی بچه های کوچک بپرد ، نمیتواند به گوشه های اتاق رفته و بو بکشد و دستشویی کند و در نهایت نمیتواند مبلمان شما را بجود .

اگر ما توله سگی سرکش داریم باید آن را در قلاده نگه داریم و به او اجازه ندهیم که اطراف بدود و دیوانه بازی در بیاورد . این ممکن هست که زمانی که سگ یک توله است جذاب و با مزه باشد اما وقتی که بزرگ شود دیگر اینچنین نیست.در نتیجه باید از رفتارهای بد او از همان بچگی جلوگیری کنیم.

اسباب بازی های سگ

اسباب بازی های زیادی در دنیا برای سگان وجود دارد : توپ هایی که گاز میگیرند ، توپ تنیس که دنبالش میکنند ، طناب های مخصوص بازی سگان و وسایل الکترونیک جدیدی که برای سگان آماده شده و در برخی از بازی ها جای انسان ها را میگیرد.

گروه اسپاد پس از این مقاله به سراغ وسایل لازم برای سگ های بالغ شما میرود . با ما همراه باشید

 

نویسنده مقاله : Ed Frawley

مترجم : شیرین مرتاض هجری

 

.